Destinacione unike

Dubai

Pashaj Travel organizon pushime në Grup me Guidë në Dubai dhe individuale. ( Biletë Avioni +Hotel)

MALDIVES

Pashaj Travel ju mundeson paketa ne Maldive,  i cili  mbetet destinacioni më i kërkuar për plazhet e mrekullueshme që ofron.
Ju ofrojmë paketa All Inclusive në resortet fantastike.
 

Tajlande (Bangkok + Phuket)

Pashaj Travel ju mundeson paketa në Tajlande, e cila  mbetet destinacioni ekzotik më i kerkuar.
Ju ofrojmë paketa All Inclusive në resortet fantastike.
 

Punta Cana, Republika Domenicane

Pashaj Travel ju mundeson paketa ne Punta Cana, Republika Domenicane, e cila mbetet destinacioni më i kerkuar për plazhet e mrekullueshme qe ofron.
Ju ofrojmë paketa All Inclusive në resortet

Për më tepër informacion komuniko me agjentët tanë:

  • Blv Zogu i Parë, ish Gazeta “Zeri i Popullit”
  • + 355692308308
  •  info@pashajtravel.al
Translate »
WhatsApp chat

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111