Makina Eco

Pashaj Travel ofron sherbimin e makinave me qera ditore nga ato ECO,mikrobusa, Autobusa, si dhe sherbimin e transfertave te ndryshme.

Per me teper informacion komuniko me agjentet tane:

  • Blv Zogu i Parë, ish Gazeta “Zeri i Popullit”
  • + 355692308308
  •  info@pashajtravel.al
Translate »
WhatsApp chat

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111