• Amsterdam

  Rezervoni për të kaluar Vitin e Ri në Amsterdam!
   

 • Budapest

  Shën Valentini në #Budapest ! 😍⁣ ⁣🥰⁣
   
   

 • Budva

  Budva ☀Kotorr ☀Shën Stefan ☀Ishujt Perast⁣⁣⁣⁣
  ⁣⁣⁣⁣
  🗓E Dielë, 24 Nëntor.⁣⁣⁣⁣
  🔖2 000 ALL / Personi.⁣⁣⁣⁣

 • Cappadocia

  Suprizoni njeriun tuaj special për Shën Valentin me një udhëtim në qytetin magjik të Cappadocia-s

 • Dubai

  Pashaj Travel organizon pushime në Grup me Guidë në Dubai dhe individuale. ( Biletë Avioni +Hotel)

 • Egjipt

  Pashaj Travel në Egjipt punon në udhëtime me Guidë në Grup, paketa individuale dhe rezervime hoteli në destinacionet e preferuara të klientëve tanë.

 • Greqi

  Pashaj Travel bashkepunon gjate sezonit veror me hotele ne disa zona te Greqise.

   

 • KROCERA

  Pashaj Travel ju mundëson pushime me Krociera në Ishujt e Greqisë dhe Mesdhe.

  1 Reviews
 • MAL I ZI

  Pashaj Travel në Mal te Zi punon në udhëtime me Guidë në Grup, paketa individuale dhe rezervime hoteli në destinacionet e preferuara për klientët tanë.

  1 Reviews
 • MALDIVES

  Pashaj Travel ju mundeson paketa ne Maldive,  i cili  mbetet destinacioni më i kërkuar për plazhet e mrekullueshme që ofron.
  Ju ofrojmë paketa All Inclusive në resortet fantastike.
   

Translate »
WhatsApp chat

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111