Pushime Verore

TURQI

Pashaj Travel  bashkëpunon me disa hotele gjatë sezonit veror në Turqi me Charter nga Tirana direkt në zonën  e ANTALYAS, e cila përfshin Kemer, Side, Lara, Alanya, Belek.
* Agjentët

Egjipt

Pashaj Travel në Egjipt punon në udhëtime me Guidë në Grup, paketa individuale dhe rezervime hoteli në destinacionet e preferuara të klientëve tanë.

Greqi

Pashaj Travel bashkepunon gjate sezonit veror me hotele ne disa zona te Greqise.

 

MAL I ZI

Pashaj Travel në Mal te Zi punon në udhëtime me Guidë në Grup, paketa individuale dhe rezervime hoteli në destinacionet e preferuara për klientët tanë.

1 Reviews

KROCERA

Pashaj Travel ju mundëson pushime me Krociera në Ishujt e Greqisë dhe Mesdhe.

1 Reviews

Për më tepër informacion komuniko me agjentët tanë:

  • Blv Zogu i Parë, ish Gazeta “Zeri i Popullit”
  • + 355692308308
  •  info@pashajtravel.al
Translate »
WhatsApp chat

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111