• Dubai

  Pashaj Travel organizon pushime në Grup me Guidë në Dubai dhe individuale. ( Biletë Avioni +Hotel)

 • MALDIVES

  Pashaj Travel ju mundeson paketa ne Maldive,  i cili  mbetet destinacioni më i kërkuar për plazhet e mrekullueshme që ofron.
  Ju ofrojmë paketa All Inclusive në resortet fantastike.
   

 • Punta Cana, Republika Domenicane

  Pashaj Travel ju mundeson paketa ne Punta Cana, Republika Domenicane, e cila mbetet destinacioni më i kerkuar për plazhet e mrekullueshme qe ofron.
  Ju ofrojmë paketa All Inclusive në resortet

 • Tajlande (Bangkok + Phuket)

  Pashaj Travel ju mundeson paketa në Tajlande, e cila  mbetet destinacioni ekzotik më i kerkuar.
  Ju ofrojmë paketa All Inclusive në resortet fantastike.
   

Translate »
WhatsApp chat

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-includes/functions.php on line 4613

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111