san-francisco-goldenferry-building-port

TURQI

Code: DFVHG
Category:

Description

Pashaj Travel  bashkëpunon me disa hotele gjatë sezonit veror në Turqi me Charter nga Tirana direkt në zonën  e ANTALYAS, e cila përfshin Kemer, Side, Lara, Alanya, Belek.

* Agjentët tanë mund të krijojnë edhe paketa individuale Bileta Avioni dhe Hotel drejt destinacioneve Bodrum apo Fethyie.

Per me teper informacion komuniko me agjentet tane:

  • Blv Zogu i Parë, ish Gazeta “Zëri i Popullit”
  • + 355692308308
  •  info@pashajtravel.al

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TURQI”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
WhatsApp chat

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111