building-on-portchristian-joudrey

KROCERA

Code: VBGRDS
Category:

Description

Pashaj Travel ju mundëson pushime me Krociera në Ishujt e Greqisë dhe Mesdhe.

Për më tepër informacion komuniko me agjentët tanë:

  • Blv Zogu i Parë, ish Gazeta “Zeri i Popullit”
  • + 355692308308
  •  info@pashajtravel.al

Reviews (1)

1 review for KROCERA

  1. Martin

    Udhetimi shkoi shume mire. Stafi u pergjigj ne kohe dhe me korrektesi

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
WhatsApp chat

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-includes/functions.php on line 4613

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111