• Egjipt

  Pashaj Travel në Egjipt punon në udhëtime me Guidë në Grup, paketa individuale dhe rezervime hoteli në destinacionet e preferuara të klientëve tanë.

 • Greqi

  Pashaj Travel bashkepunon gjate sezonit veror me hotele ne disa zona te Greqise.

   

 • KROCERA

  Pashaj Travel ju mundëson pushime me Krociera në Ishujt e Greqisë dhe Mesdhe.

  1 Reviews
 • MAL I ZI

  Pashaj Travel në Mal te Zi punon në udhëtime me Guidë në Grup, paketa individuale dhe rezervime hoteli në destinacionet e preferuara për klientët tanë.

  1 Reviews
 • TURQI

  Pashaj Travel  bashkëpunon me disa hotele gjatë sezonit veror në Turqi me Charter nga Tirana direkt në zonën  e ANTALYAS, e cila përfshin Kemer, Side, Lara, Alanya, Belek.
  * Agjentët

Translate »
WhatsApp chat

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-includes/functions.php on line 4613

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111