Strugë

Code: GBDVSA
Category:

Description

🔸Strugë🔸Ohër🔸Shën Naum🔸Tushemisht⁣⁣⁣
⁣⁣⁣
🗓E Dielë, 24 Nëntor.⁣⁣⁣⁣
2000 ALL/ Personi.⁣⁣⁣

Itinerary

🔷Programi përfshin:⁣⁣⁣
🔹Nisja nga Tirana në mengjes ne orën 06:00⁣⁣⁣
🔹Në Librazhd do të ndalojmë për ☕ e mëngjesit.⁣⁣⁣
🔹Vazhdojmë rrugën drejt Tushemisht & Teto Ollges.⁣⁣⁣
🔹Pas doganës i drejtohemi Shën Naumit, parkut ujor & muzeut të kockave.⁣⁣⁣
🔹Më pas vizitojmë Ohri-n, qytetin buzë liqenit.⁣⁣⁣
🔹Kohë e lirë dhe shëtitje buzë liqenit të Ohrit⁣⁣⁣
🔹Struga është ndër destinacionet e preferuara ku do të bëjmë një shëtitje në pedonale.⁣⁣⁣
🔹Më pas vazhdon kthimi drejt Tiranës .⁣⁣⁣
🔹Pushim me një ndalesë gjatë rrugës.⁣⁣⁣
⁣⁣⁣
🔷Guida Përfshin:⁣⁣⁣
🔹Udhëtimin vajtje ardhje me mjet komod.⁣⁣⁣
🔹Shoqërues shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.⁣⁣⁣
⁣⁣⁣
🔷Nuk përfshihet:⁣⁣⁣
🔹Çdo gjë që nuk është përmendur më sipër.⁣⁣⁣
⁣⁣⁣
🔷Shënime:⁣⁣⁣
🔹Për të udhëtuar duhet pasaportë ose ID.⁣⁣⁣
🔹Fëmijët nën 18 vjeç të kenë prokurë.⁣⁣⁣
⁣⁣⁣
🔷Rezervoni në : ⁣⁣⁣
📲 +355 692 308 308⁣⁣⁣
📩 info@pashajtravel.al⁣⁣⁣
📨 Inbox⁣⁣⁣
Adr: Blvd zogu i parë, ngjitur me Zërin e Popullit.⁣⁣⁣

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Strugë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
WhatsApp chat

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-includes/functions.php on line 4613

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111