Budva

Code: GBDVSA
Category:

Description

Budva Kotorr Shën Stefan Ishujt Perast⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣
🗓E Dielë, 24 Nëntor.⁣⁣⁣⁣
🔖2 000 ALL / Personi.⁣⁣⁣⁣

Itinerary

💠Programi:⁣⁣⁣
⁣⁣
▪Nisja në orën 06:00 pranë zyrave tona. ⁣⁣⁣
▪Vazhdojmë udhëtimin në Shkodër ku i drejtohemi doganës në Muriqan (kalimi me ID ose Pasaportë), pushim për kafe te LaMiga ku më pas nisemi për në Shën Stefan.⁣⁣⁣
▪Mbërritja në Shën Stefan –mundësi për foto dhe kafe panoramike nga ballkoni i “Bar Restorant Adrovic”.⁣⁣⁣
▪Me dëshirë dhe konsensus të përbashkët mund të vizitojmë: Ishujt Perast. 🛥⁣⁣⁣
▪Drejtohemi më pas në qytetin e vjetër të Kotorrit, ku do të vizitojmë Kalanë, portin e qytetit dhe një lëvizje e lirë e programuar.⁣⁣⁣
▪Më pas i drejtohemi Budvës, ku do vizitojmë qytetin, pazarin dhe kalanë e vjetër.⁣⁣⁣
▪Nisemi drejt Tiranës rreth orës 17:30 .⁣⁣⁣
▪Fëmijët 0-4 vjec Free ( pa të drejtë vendi ).⁣⁣⁣
▪Fëmijët me njërin prind duhet të kenë deklarat noteriale.⁣⁣⁣
⁣⁣⁣
⁣⁣
💠Në çmim përfshihet:⁣ ▪Transporti & guida.⁣⁣⁣
⁣⁣⁣
⁣⁣
💠Duhet të keni me vete :⁣⁣⁣
▪Pasaportë ose ID.⁣⁣⁣
⁣⁣⁣
⁣⁣
💠Nuk përfshihet:⁣⁣⁣
▪Çdo gjë që nuk është përmendur më sipër.⁣⁣⁣
▪Shtesë për në ishull Perast €5, për të shkuar me anije 🚢⁣⁣⁣
⁣⁣⁣
⁣⁣
💠Rezervoni në :⁣⁣⁣
📱+355 692 308 308⁣⁣⁣
📧 info@pashajtravel.al⁣⁣⁣
📨inbox⁣⁣⁣
Adr: Blvd zogu i parë, ngjitur me Zërin e Popullit.⁣⁣⁣

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Budva”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
WhatsApp chat

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111