• Podgorica

  🌊Ujëvara  Niagara 🏰Podgorica 🛍Delta City
   
  🗓E Dielë, 24 Nëntor.⁣⁣⁣
  ⭕2000 ALL/ Personi

 • Punta Cana, Republika Domenicane

  Pashaj Travel ju mundeson paketa ne Punta Cana, Republika Domenicane, e cila mbetet destinacioni më i kerkuar për plazhet e mrekullueshme qe ofron.
  Ju ofrojmë paketa All Inclusive në resortet

 • Ski në Bansko

  Pashaj Travel organizon paketa në Grup me guidë turistike dhe individuale për ski drejt Bansko
  Për më tepër informacion komuniko me agjentët tanë:

  Blv Zogu i Parë, ish Gazeta

 • SKI ne Brezovice

  Pashaj Travel organizon paketa në Grup me guidë turistike dhe individuale për ski drejt Brezovicës
  Për më tepër informacion komuniko me agjentët tanë:

  Blv Zogu i Parë, ish Gazeta

 • Ski në Kolashin

  Pashaj Travel organizon paketa në Grup me guidë turistike dhe individuale për ski drejt Kolashinës
  Për më tepër informacion komuniko me agjentët tanë:

  Blv Zogu i Parë, ish Gazeta

 • Ski në Mavrovë

  Pashaj Travel organizon paketa në Grup me guidë turistike dhe individuale për ski drejt Mavrovës.
  Për më tepër informacion komuniko me agjentët tanë:

  Blv Zogu i Parë, ish Gazeta

 • Strugë

  🔸Strugë🔸Ohër🔸Shën Naum🔸Tushemisht⁣⁣⁣
  ⁣⁣⁣
  🗓E Dielë, 24 Nëntor.⁣⁣⁣⁣
  ⭕2000 ALL/ Personi.⁣⁣⁣

 • Tajlande (Bangkok + Phuket)

  Pashaj Travel ju mundeson paketa në Tajlande, e cila  mbetet destinacioni ekzotik më i kerkuar.
  Ju ofrojmë paketa All Inclusive në resortet fantastike.
   

 • TURQI

  Pashaj Travel  bashkëpunon me disa hotele gjatë sezonit veror në Turqi me Charter nga Tirana direkt në zonën  e ANTALYAS, e cila përfshin Kemer, Side, Lara, Alanya, Belek.
  * Agjentët

 • Viti i Ri në Stamboll

  Përjetoni shfaqjen e fishekzjarreve në urën e Bosforit!

Translate »
WhatsApp chat

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-includes/functions.php on line 4613

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111