building-on-portcable-car-on-3

SKI ne Brezovice

Code: GBDVSA
Category:

Description

Pashaj Travel organizon paketa në Grup me guidë turistike dhe individuale për ski drejt Brezovicës

Për më tepër informacion komuniko me agjentët tanë:

  • Blv Zogu i Parë, ish Gazeta “Zeri i Popullit”
  • + 355692308308
  •  info@pashajtravel.al

 

Reviews (0)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SKI ne Brezovice”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
WhatsApp chat

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pashajtravel/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111